Грузинський переклад

Переклад з грузинської та переклад на грузинську мову ві Львові

Грузинська мова переклад

Грузія має щось для кожного відвідувача, від пригодницького туризму до шедеврів архітектури та мистецтва. Ця невелика країна захоплює не тільки неймовірною природою, а й неповторними звичаями і культурою. Маленька країна від узбережжя Чорного моря до кавказьких вершин сподобається кожному.

Грузинська мова не схожа на жодну іншу мову в світі. Це — одна з картвельських мов. Мова поширена в Грузії, частково в Азербайджані, Ірані, Туреччині, Росії. В сучасній мові виділяють до 20 діалектів. Грузинська мова має багату систему словотвору. Використовуючи корінь і додаючи певні визначені суфікси та префікси, з одного кореня можна утворити дуже багато прикметників та прислівників. Грузинська мова є аглютативною. Є спеціальні префікси та суфікси, які додаються у певному порядку для формування дієслів. 

Центр іноземних мов Лідер пропонує послуги перекладу з грузинської та на грузинську мову.

Переклад на грузинську мову

Для якісного перекладу з грузинської мови важливо не просто добре володіти мовою, але і відчувати всі тонкощі лексики та емоційних забарвлень. Перекладачі, які працюють у Центрі іноземних мов «Лідер» Романа Даниліва  володіють високим рівнем знань грузинської мови та мають експертність у вузьких сферах різних тематик. Наприклад, ми з легкістю перекладемо будь-який медичний чи юридичний текст з повним розумінням всієї термінології.

Наш центр надає послуги перекладу на грузинську чи з грузинської мови таких видів текстів:

  • Юридичні (митна документація, документи для посольства, зовнішньоторговельна документація, сертифікати, довіреності, нормативно-правові акти, свідоцтва, довіреності, сертифікати, нотаріальні заяви та довіреності, договори, тощо);
  • Організаційні (статути, установчі угоди, положення, правила та інструкції);
  • Розпорядчі (накази, рішення, розпорядження, вказівки, ухвали);
  • Медичні (довідки, інструкції до ліків,  рецепти, висновки лікарів);
  • Економічні (декларації, фінансова звітність, баланси прибутків та видатків, лімітні довідки, акти ревізій, );
  • Освітні (дипломи, додатки до дипломів, атестати, свідоцтва, доповіді, наукові роботи, реферати, курсові, дипломні);
  • Художні (літературні твори,  статті)
  • Технічні (інструкції, описи устаткування)

Переклад з грузинської мови

Ми забезпечуємо своїм замовникам своєчасне і професійне обслуговування з дотриманням всіх домовленостей.

Наша компанія зберігає повну конфіденційність при перекладі всіх офіційних та не офіційних документів і гарантує абсолютну конфіденційність особистої інформації.

Всі замовлення перед фінальним етапом проходять ретельну вичитку у спеціалістів, аби знайти та виправити всі можливі лексичні, синтаксичні та морфологічні неточності.

Замовити свій переклад ви можете у нас на сайті, за телефоном або у нашому офісі.