Японський переклад

Переклад на японську та переклад з японської мови у Львові в бюро перекладів Лідер

Японська мова переклад

Кожна мова, як і кожна країна, має свою унікальність. 

Мабуть, Ви не один раз чули, яка нелегка японська мова. Наприклад, для запису слів у ній використовуються три, так би мовити, системи, або види письма – кандзі (ієрогліфи запозичені з Китаю), хірагана (для слів японського походження), катакана (для слів запозичених).  Один і той же знак може мати декілька різних читань, в залежності від місця розташування у реченні чи від поєднання з іншими знаками.
Труднощі  можуть викликати також відмінності між сучасною та традиційною японською мовою. Сучасна японська читається горизонтально і зліва направо. Традиційна - зверху вниз і з права на ліво. 

Отже, переклад на японську мову та з японської мови – це складна, кропітка робота, яка потребує не лише досконале володіння мовою, дотримання усіх формальностей, але й глибоке розуміння усіх тонкощів японської філософії, її природи та культури.

До прикладу, у японській мові розрізняють чотири рівня ввічливості: дуже важливий, шанобливий, ввічливий та розмовний. Або ж така особливість: у цій мові місяці не називають – це лише порядкові номери.

Проте погодьтесь, що не може бути не цікавою мова, якщо сама країна вміє приємно здивувати та зачарувати.  

Здавалося б така і не дуже велика країна, як Японія, а скільки скарбів приховує.

Чи задумувались Ви над тим, як дивовижно, незбагненно та навіть фантастично влаштований цей світ, скільки у ньому криється таємниць та загадковості. 

На який рівень розвитку може  сподіватись країна, якщо 70% її землі непридатна для господарства чи промисловості, якщо країні постійно загрожують тайфуни і землетруси.

Ціль в житті ставиться для того, щоб її досягати, а всі труднощі необхідно долати. 

Центр іноземних мов Лідер, долаючи цей мовний бар’єр, якісно  та професійно виконує переклади з японської та на японську мову. Наші переклади відформатовані та відповідають оригіналам документів, зберігаючи юридичну цінність.

Щоб виконати переклад на високому рівні, ми залучаємо досвідчених кваліфікованих знавців своєї справи, які ретельно перевіряють, вичитують та корегують надані документи.

Наші професійні перекладачі та менеджери проектів стежать за суворим процесом контролю якості, забезпечуючи кращі результати!

Ми піклуємося про наших клієнтів, а тому надаємо повний, юридично дійсний і готовий до використання переклад.