Хорватський переклад

Переклад хорватською та переклад на хорватську мову

Хорватська мова переклад

Маленька Хорватія  - це велике захоплення. Природничо-унікальна, екологічно чиста, туристично-популярна, багата чудесними природничими парками, неймовірної краси озерами та водоспадами, печерами та гірськими хребтами. І це ще не повний перелік, яким можна охарактеризувати цю країну. 

Хорватська мова, як і сама Хорватія, цікава та унікальна.

Оскільки вона  відноситься до слов’янської мовної родини , то для нас ця мова трохи зрозуміла і нескладна, можна навіть сказати, що близька, бо подібна до нашої рідної української мови.  

Окрім цього, Хорватію можна вважати нашим сусідом. І як не крути, ближчий це сусід чи трохи дальший, ми намагаємось будувати з ним дружні стосунки.

Бо хто завжди поруч і до кого звертаємось, якщо виникає певна потреба? Звичайно ж, до сусіда. Дуже добре, якщо вдається знайти порозуміння та жити в мирі та згоді з сусідами, адже вони стають невід’ємною частинкою, практично родиною. 

Між Україною та Хорватією існують двосторонні відносини у галузі культури, науки та освіти, торгівельно-економічне та політичне співробітництво, яке розвивається та активізується з кожним роком більше.

Активна співпраця України та Хорватії викликає потребу у наданні послуг письмового перекладу та усного.     

Центр іноземних мов Лідер здійснює переклад на хорватську мову та переклад з хорватської мови документів різної тематики та складності.

Ми виконуємо якісний переклад, який не лише передає буквально контекст з однієї мови на іншу, але й  відповідає стилю та задуму вихідного тексту, передає всі мовні тонкощі.

Переклад на хорватську мову:

  • документи, видані Міністерством закордонних справ (довідка про реєстрацію місця проживання, довідка про відсутність судимості;
  • документи, видані Міністерством освіти та науки (атестат про середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста та магістра, додатки до дипломів, довідки з навчальних закладів);
  • документи, видані Міністерством охорони здоров’я;
  • документи, видані Міністерством юстиції (нотаріальні заяви та доручення, витяги з Державного реєстру, судові рішення та ухвали);
  • документи, видані органами РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження, свідоцтво про розлучення).

Переклад з хорватської мови:

  • юридичні документи ;
  • фінансово-економічні документи;
  • технічні документи;
  • медичні документи;
  • дозвільні документи.

Ми гарантуємо якість, своєчасність та оперативність.

Центр іноземних мов Лідер працює на результат та отримує задоволення від своєї роботи.