Корейський переклад

Переклад з корейської та переклад на корейську мову ві Львові

Корейська мова переклад

Корея - країна, яка закохує  в себе з першого погляду. Скелясті гори  зустрічаються з прекрасним  морем, а цвітіння вишні навесні змінюється зеленню чайних полів влітку.

У буддійських храмах, захованих в горах, димлять пахощі і звучить гонг. Міста рясніють неоновими вивісками і пахнуть делікатесами у вуличних забігайлівках.

Корейська мова є офіційною мовою Корейської Народної Демократичної Республіки, Південної Кореї та провінції Цзілінь у Китаї. Поширений мова також у США, Японії, Китаї, Канаді та Росії.  Загальне число мовців досягає 80 мільйонів.

Корейська мова гіпотетично відноситься до алтайських мов, хоча її класифікація є досі спірною. Розрізняють шість діалектів корейської мови.

Переклад на Корейську мову

Для якісного перекладу з корейської мови важливо не просто добре володіти мовою, але і відчувати всі тонкощі лексики та емоційних забарвлень. Перекладачі, які працюють у Центрі іноземних мов «Лідер» Романа Даниліва  володіють високим рівнем знань корейської мови та мають експертність у вузьких сферах різних тематик. Наприклад, ми з легкістю перекладемо будь-який медичний чи юридичний текст з повним розумінням всієї термінології.

Центр іноземних мов «Лідер» надає послуги перекладу на корейську чи з корейської мови таких видів текстів:

  • Особисті документи (паспорти, документи РАЦС (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть), посвідчення, трудові книжки, довідки, тощо).
  • Юридичні (договори, угоди, доручення, протоколи, заяви, установчі документи, судові рішення та ухвали, сертифікати, довіреності, нормативно-правові акти, свідоцтва,  зовнішньоторговельна документація,  тощо);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, довідки з банку, акти ревізій, інвентаризації, фінансові звіти, бізнес-плани, тощо);
  • Технічні (інструкції, описи устаткування, сертифікати, тощо)
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів, виписки з історії хвороби, діагнози, призначення лікарів);
  • Освітні (атестати, дипломи, додадки до них, реферати, курсові, дипломні, доповіді, наукові роботи,);
  • Художні (літературні твори,  статті);

Переклад з корейської мови

Переклад виконується в короткі терміни, але конкретна кількість часу залежить від обсягу та складності тексту. У нас також є функція термінового перекладу. При цьому якість лишається високою, а ціна не виростає суттєво.

Наша компанія зберігає повну конфіденційність при перекладі всіх офіційних та не офіційних документів і гарантує нерозголошення особистої інформації.

Після завершення перекладу ми ретельно вичитуємо текст декілька разів і перевіряємо його на 100% відповідність з оригіналом. Слідкуємо щоб зберігалась логіка послідовності викладу у тексті, правильність підбору лексики та чіткість у передачі змісту. Вишукуємо всі стилістичні, граматичні та пунктуаційні помилки.

Замовити свій переклад ви можете у нас на сайті, за телефоном або у нашому офісі.