Норвезький переклад

Переклад з норвезької та переклад на норвезьку мову у Львові

Норвезька мова переклад

Норвегія відноситься до тих мальовничих країн, які зачаровують своєю красою.

Надзвичайно багата і дивовижна природа захоплює подих та закохує у себе. 

Оскільки для норвежців характерне гармонійне життя без екстремальних емоцій, тому багатьох Норвегія вражає своїм спокоєм, розміреністю та безпечністю.

У когось Норвегія асоціюється із тролями, кораблями та вікінгами. 

І хоча назва країни Норвегія перекладається як "шлях на північ", сама країна не є холодною, і море біля берегів Норвегії за Полярним колом навіть взимку не замерзає... 

Норвегія відноситься до найуспішніших країн світу.

Державною мовою Норвегії є норвезька мова.

Великий вплив на норвезьку мову мали такі мови як данська та шведська, тому норвезька близька до цих мов. Хтось вбачає у норвезькій мові суміш англійської та німецької,  оскільки вона входить до германської групи мов.

Співробітництво України та Норвегії у галузях освіти, культури, у туристичному напрямку викликало потребу у перекладах як письмових так й усних.

Центр іноземних мов Лідер здійснює переклад з норвезької та на норвезьку мову всіх типів документів і текстів для бізнесу, державного управління чи приватних осіб.  Ми виконуємо переклад документів різної тематики та ступеня складності.

З нами ви отримаєте якісне та професійне обслуговування за конкурентними цінами.

Ви можете нам зателефонувати та отримати попередню консультацію відділу обслуговування клієнтів  із питань, які вас цікавлять.

Також ви можете надіслати нам документи на пошту для їх детального розгляду та оцінки перекладацьких послуг.  

Наші переклади – це не лише слова, грамотно пов’язані у речення. Це розуміння усіх тонкощів обох мов перекладу.  Це багаторічний досвід та практика.

Ми прагнемо до  постійного удосконалення та поліпшення якості перекладів, росту професіоналізму  як з точки зору себе, так і перекладачів. Щоб досягти цього, ми співпрацюємо з нашими перекладачами та партнерами із забезпечення подальшої освіти та інших заходів із підвищення кваліфікації, розвитку професіоналізму, обміну досвідом.

Забезпечення якості та постійне вдосконалення є центральними для всієї нашої роботи. 

Наші перекладачі освоюють різні програми обробки текстів і можуть працювати з різними форматами документів у різних галузях та дисциплінах.