Перекласти мову

Переклади у місті Львові можна здійснити легко та без жодних проблем у бюро перекладів Лідер

Перекласти мову

Перекласти мову ві Львові

Ви живете у Львові і у Вас виникло питання перекладу у нашому місті? Вам завжди на допомогу прийде бюро перекладів «Лідер» Романа Даниліва у м. Львів. Переклади у  м. Львів Ви можете здійснити легко та без жодних проблем з бюро перекладів Лідер. Якщо у Вас є необхідність у спілкуванні з іноземцями , а багаж знань не дозволяє - Ви можете скористатися послугою усного перекладу, де перекладач з польської,англійської,німецької мови,турецької мови, данської мови та перекладачі з інших іноземних мов Вам з радістю допоможуть. Усний переклад у м. Львів не буде для Вас перешкодою при укладанні договорів чи при зустрічі з іноземцями. Скористатися послугою усний переклад та письмовий переклад Ви маєте змогу у містах:

 • Київ,
 • Одеса,
 • Дніпропетровськ,
 • Харків,
 • Луганськ,
 • Вінниця,
 • Черкаси,
 • Луцьк,
 • Рівне,
 • Тернопіль,
 • Івано-Франківськ,
 • Хмельницький,
 • Ужгород.

При потребі перекладу документів для виїзду закордон чи переклад  офіційних документів: переклад документів на візу  у будь-яку країну Вам слід звернутися в бюро перекладів «Лідер» у м. Львів.  До нас Ви також можете звернутися, щоб зробити  переклад сайтів, адже разом із послугою перекладу сайтів, ми зберігаємо верстку, формат вихідного матеріалу. Ми виконуємо також переклад тексту будь-якої тематики: переклад юридичного тесту, переклад технічного тексту, переклад медичного тексту у м. Львів  буде легко зробити в бюро перекладів «Лідер». Скористатися послугою перекладача з польської, перекладача з турецької, перекладача з португальської, перекладача з італійської мови, Ви маєте змогу у містах: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Луганськ, Вінниця, Черкаси, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород.

Переклади текстів

Переклад текстів — клопітка і непроста робота. Якщо у Вас виникла у цьому потреба і Ви не знаєте куди звернутись, наш Центр іноземних мов "Лідер" прийде Вам на допомогу. У нас Ви можете знайти не лише такі поширені мови як англійська, німецька, французька, італійська та інші, а й такі екзотичні мови як іврит, турецька, арабська, литовська, китайська та багато інших, у нашому центрі їх понад 35. У нас працюють справжні професіонали своєї справи. Ми за короткий час якісно перекладемо усі необхідні документи. Як стандартні (свідоцтва, паспорти, довідки), так і медичні, юридичні, технічні та будь-які інші спеціалізовані тексти.

Центр іноземних мов «Лідер» працює з усіма видами усних та письмових документів, будь-якого рівня складності. Адже за час нашої діяльності нам доводилося перекладати тексти і документи найрізноманітнішої тематики, працювати з аудіо-відеоматеріалами, супроводжувати екскурсії, тренінги, конференції, переговори (у тому числі і телефонні).

Крім того, у Центрі іноземних мов «Лідер» Ви зможете нотаріально засвідчити перекладені документи (якщо це оригінали з мокрою печаткою), або засвідчитипереклад печаткою нашого центру.

Запорукою нашого успіху є якість та швидкість виконання перекладацьких послуг. У нас діє послуга терміновості. Ви можете надіслати нам текст для перекладу і ми за короткий термін зможемо здійснити переклад.

Хочете якісно та швидко перекласти текст будь-якої тематики? Тоді Вам до нас!

Переклади аудіоматеріалів

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує послуги якісного перекладу аудіоматеріалів.

Реалії сьогодення диктують виникнення нових послуг на ринку перекладів. Переклад аудіоматеріалів відносно нова послуга, яка з’явилась в результаті широкого розповсюдження аудіо записів по всьому світі.

Оскільки слухачі не можуть володіти всіма мовами, виникла потреба перекладу таких аудіо матеріалів на різні мови світу, що і стало основною причиною виникнення такої послуги. Аудіоматеріали несуть певну інформацію, що може цікавити не лише представників тієї ж мовної системи що і автор, тому необхідно стирати мовні кордони між країнами.

Переклад аудіо відрізняється тим, що переклад здійснюється на основі не живої мови людини, а його аудіозапису. Зазвичай такий переклад поєднує усний і письмовий переклад. Тому часто потребує залучення не одного а двох перекладачів, які не лише вільно володіють мовою оригіналу і перекладу але і мають навики диктора.
Таке поєднання є запорукою якісного перекладу. Якщо використовувати лише усний переклад, що відразу записується на аудіо плівку, то зазвичай виходить не зовсім якісний матеріал, який відрізняється від оригіналу. Тому рекомендується першочергово робити письмовий переклад аудіо, а лише потім записувати вже перекладений аудіо текс, тобто здійснювати усний переклад. Лише таке поєднання дає дійсно якісний результат.

Наша компанія має всі необхідні ресурси для здійснення якісного аудіо перекладу.

Ми завжди можемо надавати виконане замовлення, у будь-якому бажаному для Клієнта форматі.

Ми будемо раді співпрацювати з вами, та запропонуємо доступні ціни за наші послуги.

Вартість послуги перекладу аудіоматеріалів – від 550 грн. за 1 перекладацьку сторінку (1800 знаків з пробілами). Ціна може змінюватись залежно від тематики, складності і термінів.

Остаточну вартість ви зможете дізнатись зв’язавшись з нашими представниками. Ми також готові виконати для вас термінові переклади, без втрати якості перекладів за допомогою залучення найкращих спеціалістів цієї сфери діяльності.

«Лідер» гарантує високу якість і бездоганну грамотність кожного перекладу.