Португальський переклад

Переклад з португальської та переклад на португальську мову ві Львові

Португальська мова переклад

Найзахідніша, найзеленіша і найтепліша - це все про Португалію. Ця країна зачаровує з першої ж хвилини. Адже тут Ви зможете побувати на краю світу, спробувати різні смаки портвейну, скуштувати смачної кави, послухати пісні фаду та побувати на кориді.

Португальською мовою у всьому світі розмовляють від 80 до 100 мільйонів людей. Вона поширена у Туреччині, на Кіпрі, північній Македонії, Болгарії, Азербайджані, Німеччині, Греції, Косово, Румунії та Сербії. Португальська мова має багато діалектів.

Португальська мова - мова романської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Це офіційна мова Португалії, Бразилії, Анголи, Мозамбіка, Кабо-Верде, Гвінеї-Бісау, Сан-Томе і Принсіпі, Східного Тимору і Макао.
Писемність португальської мови базується на латинському алфавіті. Історично, мова розвинулась з середньовічної галісійсько-португальської мови.  Існують два основних варіанти — європейський  і бразильський , що відрізняються один від одного на рівні фонетики, лексики, орфографії і, меншою мірою, граматики. 

Переклад на португальську мову

Для якісного перекладу з португальської мови важливо не просто добре володіти мовою, але і відчувати всі тонкощі лексики та емоційних забарвлень. Перекладачі, які працюють у Центрі іноземних мов «Лідер Романа Даниліва  володіють високим рівнем знань португальської мови та мають експертність у вузьких сферах різних тематик. Наприклад, ми з легкістю перекладемо будь-який медичний чи юридичний текст з повним розумінням всієї термінології.

Наше бюро надає послуги перекладу на португальську чи з португальської мови таких видів текстів:

  • Особисті документи (паспорт, свідоцтва про народження, шлюб, смерть, посвідчення)
  • Юридичні (договори, довіреності, заяви, акти, митна документація, документи для посольства, зовнішньоторговельна документація, сертифікати,  нормативно-правові акти, свідоцтва, сертифікати тощо);
  • Організаційні (статути, установчі угоди, протоколи, положення, правила та інструкції);
  • Розпорядчі (накази, рішення, розпорядження, вказівки, ухвали);
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, облігації, лімітні довідки, акти ревізій, інвентаризації, звіти про використання валютних планів);
  • Освітні (атестати, дипломи, додадки до них, доповіді, наукові роботи, реферати, курсові, дипломні);
  • Художні (літературні твори,  статті)
  • Технічні (інструкції, описи устаткування)

Переклад з португальської мови

Ми  працюємо  з високо кваліфікованими  перекладачами, які  мають  досвід  роботи  у сфері  перекладів  і досконало розбираються  в тематиці  вихідного тексту.

Термін виконання залежить від рівня складності тексту. Але при потребі замовлення виконуються за максимально короткий час. При цьому якість лишається хорошою, а ціна не зростає сильно.
Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим клієнтам та високу якість і точність зроблених нами перекладів.

Замовити свій переклад ви можете у нас на сайті, за телефоном або у нашому офісі.